فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
محدوديت هاي تردد كاميون ها در ايام اربعين آسان بار پل ارتباطي شركت هاي حمل و نقل و رانندگان
درباره من
آسان بار تخصصي ترين و محبوب ترين سامانه اينترنتي ارائه دهنده خدمات حمل و نقل كالا در سراسر ايران به رانندگان پايه يك و شركت هاي حمل و نقل (باربري) مي باشد، به عبارت ديگر آسان بار پل ارتباطي رانندگان و شركت هاي حمل و نقل در بستر اينترنت است.
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :آسان بار
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۲:۰۶

محدوديت هاي تردد كاميون ها در ايام اربعين

به منظور افزايش ايمني و تسهيل در امر عبور و مرور وسايل نقليه در روزهاي برگزاري مراسم اربعين،محدوديت ها و ممنوعيت هاي تردد در استان هاي مجري طرح به شرح زير اجرا خواهد شد.

بر اساس اطلاعات دوربين هاي نظارت تصويري و تردد شمار بر خط،در حال حاضر غير از محورهاي مسدود و ممنوع ذكر شده در اين گزارش،بقيه محورهاي مواصلاتي كشور در ايام اربعين باز است و تردد در آن ها به روال عادي جريان دارد.

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي  تصريح كرد: طرح ويژه ترافيكي پليس در اربعين حسيني از 19 مهر شروع شده و تا 14 آبان ادامه خواهد داشت.

اين مقام ارشد پليس راهور ناجا به استقرار ماموران پليس راهور در استان‌هاي خوزستان، ايلام، كرمانشاه، همدان و استان‌هاي منتهي به خوزستان خبر داد و گفت: اين مموران براي برقراري نظم و انضباط ترافيكي در استان‌هاي مورد هدف مستقر شده‌اند.

عالي ترين مقام راهنمايي و رانندگي كشور اعلام كرد: حدود ۵ هزار نيرو و يك‌هزار و ۴۰۰ تيم خودرويي و موتوري براي برقراري نظم و امنيت در استان‌هاي هدف و منتهي به مرزهاي سه‌گانه مستقر شده‌اند و اميدواريم بتوانيم خدمتگزاران مناسبي براي زائران اربعين حسيني باشيم.

همچنين در اين ميان محدوديت هاي خاصي براي تردد انواع كاميون و تريلر در شهرهاي مرزي و جاده ها اعمال شده است كه در ادامه آن ها را ميخوانيد:

محدوديت هاي تردد كاميون ها در ايام اربعين

محدوديت‌ ترافيكي جاده‌هاي‌ خوزستان و چهارمحال وبختياري در ايام اربعين

‌تردد كاميون و تريلرها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 07:00 روز پنجشنبه مورخ 97/08/03 تا ساعت 07:00 روز  شنبه مورخ 97/08/12 در محورهاي اهواز-سوسنگرد، بستان-چزابه، اهواز-خرمشهر و شلمچه و بالعكس ممنوع است؛ براي شلمچه مسير جايگزين وجود ندارد ولي خودروهايي كه قصد رفتن به خرمشهر را دارند مي‌توانند از مسير اهواز – آبادان – خرمشهر و بالعكس تردد كنند.

تردد اتوبوس‌ها از ساعت 07:00 روز پنجشنبه مورخ 97/08/03 تا ساعت 07:00 روز سه شنبه مورخ 97/08/12 در محور هفتگل – باغملك – ايذه- دهدز – شهركرد و بالعكس ممنوع است و مسير اهواز – انديمشك – خرم آباد – اليگودرز – اصفهان – شهركرد و بالعكس به‌عنوان مسير جايگزين تعيين شده است.

محدوديت‌ ترافيكي جاده‌هاي‌ استان ايلام در ايام اربعين حسيني

تردد تريلرها، كاميون و كاميونت‌ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 07:00 روز دوشنبه مورخ 97/07/30 تا ساعت 07:00 روز يكشنبه مورخ 97/08/13 از محورهاي منتهي به دهلران – مهران، حميل – ايلام، قلاجه – ايلام، ايلام – ماكشاهي-مهران و ايلام – مهران ممنوع است.

محدوديت‌ ترافيكي جاده‌هاي‌ استان لرستان در ايام اربعين

تردد تريلرها،كاميون‌ها و كاميونت‌ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 07:00 روز پنجشنبه مورخ 97/08/03 تا ساعت 07:00 روز شنبه مورخ 97/08/12 در محورهاي پل‌دختر- اسلام آباد و پل‌دختر- انديمشك و بالعكس ممنوع است.

 

محدوديت هاي تردد كاميون ها در ايام اربعين

 

محدوديت‌ ترافيكي جاده‌هاي‌ استان كرمانشاه در ايام اربعين حسيني

تردد تريلرها،كاميون‌ها و كاميونت ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 07:00 روز دو شنبه مورخ 97/07/30 تا ساعت 07:00 روز يكشنبه مورخ 97/08/13 در محورهاي اسلام آباد غرب-پل‌دختر و حميل-سرابله و بالعكس ممنوع استد و مسير جايگزين محور اسلام آباد – قلاجه است.

محدوديت‌ ترافيكي تردد خودروهاي ترانزيت در ايام اربعين‌

ترد خودروهاي ترانزيت و كاميون‌هاي حامل بارهاي صادراتي و وارداتي از ساعت 07:00 روز شنبه مورخ 97/07/28 تا ساعت 07:00 روز يكشنبه مورخ 97/08/13 در محورهاي منتهي به مرزهاي درگير طرح اربعين برابر مصوبه شصت و چهارمين جلسه كميته هماهنگي اجراي طرح هاي ويژه ترافيكي ممنوع است.

ممنوعيت تردد به دليل مداخلات جوي و شرايط نامناسب فيزيكي راه‌

محور پونل - خلخال در استان گيلان محدوده قبل از سد شفارود به علت ريزش كوه‌ تا اطلاع بعدي مسدود است.

محور راميان -اولنگ-شاهرود ‌واقع در استان‌هاي گلستان و سمنان‌ به دليل نبود ايمني كافي، فعلاً مسدود ‌است.

محور ايلام-اسلام آباد غرب واقع در استان ايلام، از مورخ 13 تير 97 تا اطلاع بعدي به دليل رفع نقص سيستم روشنايي و تهويه مسدود است.‌

‌محور فرعي شمشك – ديزين، واقع در استان‌هاي البرز و تهران، از مورخ 17 تير 96 تا اطلاع بعدي به دليل نبود ايمني كافي مسدود است.

محور املش-اطاقور واقع در استان گيلان، از مورخ 14 مهر 97 تا اطلاع بعدي، به دليل نبود ايمني كافي مسدود است.

 

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]